Koloběžky Pustevny
hlava

Koloběžka:Jestli se rozhodnete pro rychlou jízdu nebo poklidnou projížďku je jen na Vás. Můžete zvolit 3 trasy:

 

Jízda "na Ráztoku" po dojetí do cíle (Ráztoka v Trojanovicích), předáte koloběžku a přilbu personálu, který Vás bude čekat na dolním stanovišti: parkoviště naproti bufetu "U Bobra" - kde na Vás čeká Vaše auto. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit lanovkou nebo procházkou po Knížecí.

Jízda "ke Skokanovi" po dojetí do cíle (hostinec U Skokana - Prostřední Bečva - Kněhyně) odevzdáte svou přilbu a koloběžku. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit autobusem. Autobusová zastávka je přímo u hostince U Skokana. Nebo pokud jedete více auty, už při jízdě na Pustevny můžete zaparkovat auto rovnou naproti hostinci.

Jízda "do Rožnova pod Radh."- místem odevzdání koloběžky v Rožnově pod Radh. je restaurace Krčma na předměstí, kde se můžete také výborně a kvalitně občerstvit. Trasy do Rožnova p. R. vedou dvě, 16 km a 21 km. Kterou si vyberete je jen na Vás.

 

____CENÍK__NÍŽE___POD___WEBKAMEROU___________________________________________

Upozorňujeme, že nezletilým dětem zapůjčíme koloběžku pouze se svolením zákonného zástupce.

Všechny koloběžky  jsou  pořízené od  českých výrobců. Jsme nejstarší, nejzkušenější a snažíme se být i  nejlepší půjčovnou na Pustevnách.Prodejní stanoviště na vrcholu Pusteven U CHATY ŠUMNÁ  :) 

Chata šumná je přímo oproti vyhořelému Libušínu -  120m od lanovky - půjčovna od cesty www.chatasumna.cz

Chtěli byste    ELEKTROKOLOBĚŽKU    

 info : 603845084  

Kamera Pustevny - Rozcesti


kriz

Jízda na koloběžce začíná na Pustevnách, kde Vás náš personál proškolí o stavu a povaze trasy a vybaví přilbou pro vaši bezpečnost.Také dostanete instrukce jak se koloběžka používá a ovládá. Poté Vám obsluha zapůjčí koloběžku.

U nás můžete využít slevu na BESKYDY  CARD a ROŽNOV CARD (160.-Kč/ks) jen pro  sjezdovou trať "na Ráztoku".

 


meter

Koloběžku si můžete půjčit i na jiné trasy, např. projet se na Radhošť ale pak musíte koloběžku vrátit na horní stanoviště. Zde Vám bude účtována cena hodinová - za jednu hodinu 160 Kč , cena může být nižší při půjčení na delší čas a větší počet koloběžek dle dohody.


Ceník
cennik
1 koloběžka - trasa Ráztoka     190,- / ks 
4 koloběžy a více - trasa Ráztoka     160,- / ks 
při koupi lístku u parkoviště   - trasa Ráztoka                                    
trasa Pustevy - Rožnov pod Radhoštěm 250,-/ks
přilba
    160,-/ks + dárek 

     v ceně
dětská sedačka      50,-/ ks

 


Foto z Pusteven